Oszczędź sobie zmartwień
z helpi pożyczką.
pożyczka z ludzkim podejściem.

Weź pożyczkę aż do 1500zł bez poręczenia.

Wypełnij formularz i otrzymaj
pieniądze już w 24h!

pożyczka do 250000 zł

Dzisiaj
zaakceptowaliśmy:
Bądź wśród nich!

136klientów

 • Pożyczka od 100 do 25000zł
 • Czyste i przejrzyste warunki
 • Szybki przelew w przeciągu 24 godzin
 • Brak ukrytych kosztów i opłat
 • Bez zastawu
 • Możliwość zmiany terminu spłaty i rat
loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost


Złóż wniosekkredyt odnawialny w rachunku

Pożyczki odnawialne nalicza się według stopy procentowej ustalonej uchwałą Zarządu Banku w odniesieniu do pożyczek dla kredyt odnawialny w rachunku posiadaczy rachunków bieżących, okresu obsługi długu. Obliczenie to zostało sporządzone na dzień 16 lutego 2016 r. Kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie w umowie i zależy od kwoty płatności na rachunku bieżącym w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Informacje opierają się na reprezentatywnym przykładzie: całkowitej kwocie pożyczki 8. Wiadomości i Uciekają wokół jeziora Piszą o nas Jeźdźcy terminalowi Chrabąszcz Rama rowerowa Panorama Pobierz JQuery. Zalety kredytu: atrakcyjne oprocentowanie, możliwość uzyskania limitu w oparciu o historię rachunku w innym banku, maksymalny limit kwoty to sześć razy przeciętne miesięczne napływy do jakiejkolwiek spłaty całości lub części użytkowej Pożyczka pozwala na ponowne użycie pożyczki w granicach. Kredyt odnawialny oznacza, że ​​każda spłata całości lub części pożyczki jest wykorzystywana z przyczyn aktualizowanych na kredyt odnawialny w rachunku kwotę określoną w umowie i może być ponownie wykorzystana w ciągu 12 miesięcy. Okres może obejmować również czas na posiadanie konta w innym banku, wówczas właściciel rachunku bieżącego musi przedłożyć w historii rachunku bankowego certyfikat banku, na którym wcześniej posiadał konto, przelewa się na konto ROR miesięcznego dochodu Z tytułu zatrudnienia lub innych dochodów nie powoduje niedopuszczalnego salda debetowego w ciągu 3 miesięcy przed zawarciem umowy pożyczki, a jeśli ci, którzy wygenerowali tę równowagę, muszą zostać rozwiązany w ciągu 14 dni, udokumentować źródło dochodów, posiada pełną zdolność do czynności prawnych . Ostateczne warunki kredytu zależą od wyników oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty obowiązku uregulowania pożyczki kredyt odnawialny w rachunku. Ważne informacje Proszę się zalogować IB Internet banking Bankowość internetowa - kursy walut eToken BS buy sell 4,0438 EUR 4,3368 USD 3,5719 3,8763 GBP 4,6469 4,9597 Wyszukiwanie bankomatów. Kredyt odnawialny w obecnym posiadaczcie rachunków ROR można otrzymać kredytem odnawialnym z oddziału banku. .Jak otrzymać pożyczkę?

 • 1. Wypełnij wniosek online

  Wystarczy wypełnić wniosek internetowy i poczekać na zatwierdzenie.

 • 2. W przeciągu kilku minut Twój wniosek zostanie zaakceptowany

  Twój wniosek zostanie zaakceptowany w przeciągu kilku minut, a następnie się z Tobą kontaktujemy

 • 3. Otrzymasz pieniądze!

  Po zatwierdzeniu Twojego wniosku, otrzymasz pieniądze w przeciągu 24 godzin na swoje konto

FAQ

 • O ile można prosić?
  Można pożyczyć kwotę od 500 do 10 000 CZK.
 • Jest to pożyczka odwiązał?
  Tak, pożyczka ta może być używana do niczego potrzebne.
 • Zapłacę jakieś początkowe opłaty?
  Nie! Nigdy po ciebie żadne początkowe opłaty nie będą chcieli.
 • Musisz zweryfikować swoje konto bankowe?
  W związku z nową ustawą o kredycie konsumenckim (257/2016 Sb.) Po wymagamy, aby zweryfikować swoje konto bankowe. Weryfikacja odbywa się zazwyczaj przekazać 1 CZK (jedna korona czeska) na nasze konto, aw niektórych przypadkach możemy go zweryfikować i z naszej strony. Bo jeśli to naprawdę twoje konto.
 • Na jak długo mogę pożyczyć?
  Można pożyczyć od 1 do 30 dni.
 • Jakie są warunki uzyskania kredytu?
  Aby uzyskać kredyt, należy: być obywatelem główna Czechy Home być w wieku 18 lat, Home mają żadnego dochodu (wszystko) Kevin mieć aktywny numer telefonu domowego posiada własnego konta bankowego.
 • Jak mogę pożyczyć pieniądze?
  Wystarczy wypełnić formularz, w którym dostarczyć wszystkie właściwe informacje, abyśmy mogli ocenić ciebie i oferują najlepsze warunki.
 • Konieczne jest, aby mieć poręczyciela lub gwarancji własności?
  Nie, nie trzeba zastaw nieruchomości. Jednakże, jeśli jesteś właścicielem żadnej nieruchomości, masz większe szanse na uzyskanie kredytu - ale nie masz na to zagwarantować!
 • Jestem niewypłacalny, mogę uzyskać kredyt?
  Tak, ale tylko jeśli masz aktywny handel.
 • Czy mogę dostać kredyt, mimo że nie może zatwierdzić inne instytucje finansowe?
  Tak, można. Nasz proces zatwierdzania daje szansę na kredyt, nawet jeśli po odrzuceniu tradycyjnych instytucji finansowych. Mamy jednak również wziąć pod uwagę przy zatwierdzaniu kredytów, czy jesteś w stanie spłacić kredytu. Chronimy obu stronom - ja i ty.
 • Mogę pożyczyć pieniądze na rzecz innej osoby?
  Nie, aplikacja kredyt może być złożony wyłącznie we własnym imieniu. To jest następnie weryfikowane przez telefon.
 • Czy mogę mieć kilka kredytów jednocześnie?
  Tak! Tylko jeden wniosek, a następnie komunikować się z nami.

Nie czekaj i wypełnić wniosek online.

Jutro masz pieniądze!